OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč bez DPH

Chytrá řešení pro HELIOS Red

V parnerské společnosti HELIsmile s.r.o. vyvíjíme programy na míru. Naše aplikace šetří práci a zvyšují produktivitu již v mnoha firmách. Staráme se o firemní data. Jsme specialisté na jejich úpravy a využití: jejich prezentaci, propojování databází a aplikací mezi sebou, datamining, datové konverze a statistické zpracování dat. Vytvořili jsme i několik šikovných pomocníků, které můžete ihned využít.

Nepřepisujte položky z dodacích listů do příjemky nebo přijaté faktury ručně

Pořiďte si HELíka - program pro načítání údajů z PDF dokumentů

HELík umí načíst položky z faktur či dodacích listů v pdf dokumentu poslaném e-mailem a vložit je do položek příjemky ve skladové evidenci HELIOS Red během několika sekund. Sami si spočítejte, kolik času a chyb ušetříte.

Jak to funguje?

Naučíte program rozeznat fakturu od Vašeho dodavatele. Jednou nastavíte, pak již pouze používáte.

Faktura Vám přijde e-mailem ve formátu pdf.

Z faktury vytvoříte soubor s položkami.

Ve Vašem skladovém programu založíte příjemku a položky ze souboru naimportujete. A je hotovo. Tak jednoduché to je.

HELík vám ušetří spoustu času. A přitom je velmi levný. Za 3 300 Kč získáte pomocníka, kterého si zamilujete. HELíka si můžete zdarma vyzkoušet. Prozkoumejte HELíka sami nebo mi jednoduše napište či zavolejte.

Používáte v HELIOS Red úkoly?

A taky vám vadí, že když se úkol označí jako splněný zmizí a už není? Ale majitel chce často vidět i historii zadaných úkolů, kdo a kdy jaký úkol splnil.  Další z HELíků funguje tak, že si šáhne do databáze s úkoly a otevře jejich celou historii v excelovské tabulce. HELík pro úkoly je váš za 1000 Kč.

Potřebujete převést libovolná data z HELIOS Red do Excelu bez nutnosti otevírat HELIOS Red? Chcete některé činnosti automatizovat?

Máme připravený vykopírovat dat. Hodí se, pokud chcete data z HELIOS Red převádět do jiného informačního systému ve firmě - např. každodenní export aktuálního stavu skladu který si načte aplikace pro obchodníky. 
Víceméně umíme využít jakoukoliv databázi (prodejní a nákupní objednávky objednávky, faktury, ..) a provést s ní nějakou akci. Třeba připravit prográmek, který si ověří u nákupních objednávek, jestli je jejich dodání potvrzeno od dodavatele a pokud ne, tak odešle dodavateli připomínací e-mail s výpisem údajů z nákupní objednávky a jejich položkami.
Obecně umíme zajistit propojování databází z HELIOS Red s jakýmkoliv jiným informačním systémem nebo Excelem.
Tato řešení už nejsou unifikovaná, připravují se na míru podle potřeby zákazníka. Cena se pohybuje v jednotkách tisíc Kč.

Najděte bohatství v datech, které máte. Vyhodnocujte je.

V informačním systému firmy se nachází poklady, o kterých majitel často nevím. Nebo ví, ale neumí je použít. MS Excel mají na svém počítači také téměř všichni. Propojíme vám data z informačního systému s Excelem a připravíme vám analýzy, které potřebujete. Ovládáme programování i velmi složitých maker v Excelu, takže bychom neměli mít problém s žádným požadavkem.

Pro opravdu složitá zadání můžeme připravit webovou aplikaci. Máme rádi redakční systém Umbraco, který se dá využít i jako intranet pro zobrazování analýz z vašich dat. S čím vším vám umíme pomoci najdete zde.

Propojte si plnohodnotně HELIOS Red s e-shopem! My umíme PrestaShop.

Podpora komunikace s e-shopem je v HELIOS Red k dispozici. Plnohodnotné propojení s e-shopem už tak jednoduché není. Používejte HELIOS Red jako primární zdroj dat, veďte si v něm skladové karty, partnery, cenotvorbu, a vše synchronizujte s e-shopem. Dostávejte objednávky z e-shopu do HELIOSu. Prodávejte.

Zkušenosti máme s open-source e-shopem PrestaShop. Napojujeme jej s HELIOS Redem přes námi vytvořený synchronizační program.