OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč bez DPH

Postavte svou firmu do latě. Podnikejte s podporou systémů z rodiny HELIOS!

Řešíte ve své firmě objednávky - prodej -  fakturaci - sklady - účetnictví/daňovou evidenci - mzdy - majetek a další agendy?

Obchodní, ekonomický a účetní program HELIOS Red pro živnostníky a malé firmy a HELIOS Easy či HELIOS Orange pro větší firmy jsou Vám k službám.

HELIOS Red mě baví. Kupte si si ho ode mne.

Jiří Herinek - konzultant HELIOS

Vím, jak fungují desítky firem, o které se starám. Nechejte se inspirovat. Společně vybereme vhodné řešení HELIOS Red, HELIOS Easy nebo HELIOS Orange.

Pomůžu Vám s instalací, nastavením programu i zaškolením uživatelů. Zajišťuji plnou uživatelskou podporu.

Po domluvě se Vám můžu věnovat i večer nebo o víkendu. U Vás ve firmě nebo s využitím vzdáleného připojení.

S kolegy z HELIsmile umíme k HELIOS Red nabídnout i různé vychytávky, které usnadní práci a posunou možnosti využití HELIOSu výš (e-shop konektor, propojení dat z HELIOSu s jinými programy, import dat z Excelu a mnohé další).

Jsem autorizovaný implementační partner od roku 2001 a stále mě to baví.

 

S HELIOS Red se dobře pracuje, pěkně vypadá a má zázemí silného výrobce.

HELIOS Red a Asseco Solutions

Nasazení HELIOS Red ve firmě zvládnete sami NEBO instalaci a zaškolení provedeme společně.

HELIOS Red má kvalitní uživatelskou podporu a neustále v souladu s platnými zákony.

Můžete si upravit vzhled programu i tiskové sestavy. Propojíme se s e-shopem. Komunikujeme elektronicky se státní správou.

"HELIOS Red? To je stabilita, spolehlivost, uživatelská přívětivost, přizpůsobení potřebám, snadné ovládání, kvalitní podpora, reference."

HELIOS Red mají rádi malí i velcí. Používám ho já, stovka mých klientů a tisíce dalších.

HELIOS Red používá stovka mých klientůZačněte s HELIOS Red Komplet za pár tisíc korun nebo s HELIOS Red Start úplně zadarmo. Pak si dokupujte další moduly a rozšiřujte možnosti programu podle potřeby.
Řešení máme pro maloobchody, velkoobchody, firmy poskytující služby, drobné výrobce, účetní kanceláře, malé firmy i firmy s desítkami zaměstnanců.

"HELIOS Red mi pomohl udělat pořádek v objednávkách. Už se nestalo, že bych zapomněl někomu něco dodat či vyfakturovat za dohodnutou cenu. Podle podkladů od dodavatele hromadně upravuji ceny zboží i zakládám nové skladové karty. Pro své VIP zákazníky používám speciální ceníky. I objednávky vůči mým dodavatelům tvořím automaticky. Vždy vím, co mám na skladě.
Dokonce i ušetřím na účetní! Účtování se jednou nastaví a pak už to jede samo. S účetní pouze konzultuji nahodilé případy."

Kupte si program právě teď v e-shopu. Řekněte si o individuální cenovou nabídku.

Je vám HELIOS Red už malý? Chtějte HELIOS Easy nebo HELIOS Orange

Pokud je pro Vaši firmu HELIOS Red již malý, partnerská společnost HELIsmile s.r.o. ráda nabídne i programy pro malé a střední společnosti HELIOS Easy a HELIOS Orange. Navštivte www.helismile.cz.

Jaké má HELIOS Easy/Orange přednosti? Podívejte se na vychytávky HELIOS Easy/Orange pro zákazníky HELIOS Red. Schéma vlastností a funkcí je zde. Více na www.helismile.cz. Nebo mi jednoduše zavolejte nebo napište.

Producentem HELIOS Red je nadnárodní tvůrce podnikových systémů Asseco Solutions, a.s. Jste v dobré společnosti.

Co je nového v HELIOS Red?