0 Kč bez DPH

HELIOS Red si od mne pořídily začínající firmy i společnosti s desítkami zaměstnanců. V současné době se starám o více jak 100 instalací HELIOS Red. Nejvíce klientů mám na střední Moravě, ale díky možnosti vzdálené správy přibývají klienti z celé České republiky.

Co o HELIOS Red říkají uživatelé?

Je přehledný a pěkný. Vše v jednom. Tiskové sestavy mají "definice sestav", jdou upravovat a odeslat e-mailem v pdf. Můžu si upravit vzhled podle sebe. Dají se dobře získávat data. Data si můžu filtrovat a zvolené nastavení uložit pro další využití. Skladové karty jdou hromadně naimportovat. Bezproblémové napojení na banky. Automatické účtování. Přehled v prodejních a nákupních objednávkách... Přidejte se.

HELIOS Red používají firmy malé i velké v různých odvětvích. Podívejte se.

Doma-R

DOMA-R s.r.o. - prodejny kuchyňských potřeb TESCOMA

Kdo by neznal nádobí Tescoma? 15 prodejních center Tescoma společnosti Doma-R pohání právě HELIOS Red.

 HELIOS Red je nasazen na centrále a i prodejnách.
Případová studie Doma R spol. s r.o.
Videoreference DOMA-R

WEB

pramoscyklosport.jpg

CYKLOSPORT | Pramos spol. s r.o.

HELIOS Red jede na kole. Značky Kellys´, Rock Machine, 4ever nebo LeaderFox prodává ve třech prodejnách i na centrálním velkoobchodě společnosti  Pramos spol. s r.o., Olomouc

 Případová studie Pramos spol. s r.o.

WEB

Českomoravská železniční opravna

ČMŽO - elektronika s.r.o.

Stejně jako mateřské firmě Českomoravská železniční opravna s.r.o. pomáhá HELIOS Red opravovat kolejová vozidla. V jejich halách najdeme jak lokomotivy Českých drah, tak třeba i LEO Expresu.
Referenční list Českomoravská železniční opravna s.r.o.

WEB

Hydraulikservis

HYDRAULIKSERVIS I s.r.o.

HELIOS Red a hydraulika? HYDRAULIKSERVIS 1 s.r.o., opravuje stavební stroje značky Volvo. Náhradní díly prodává na e-shopou, který je přímo propojený s HELIOS Red.

Referenční list HYDRAULIKSERVIS

WEB

Řetězy Olomouc

Řetězy Olomouc spol. s r.o.

Velkoobchod v oblasti pohonné techniky a techniky stlačeného vzduchu - prodej řetězů a příslušenství si HELIOS Red také oblíbil.

Referenční list Řetězy Olomouc, spol. s r.o.

WEB

Consulta

Consulta Burotechnik s.r.o.

Consulta je velkoobchod a servis registračních pokladen, kopírovacích strojů, prezentační a kancelářské techniky, atd. HELIOS Red používá již mnoho let.

  Referenční list Consulta Burotechnik s.r.o.

WEB

Biododomu

BioDoDomu.cz

Jezte zdravě!

S osobním nasazením Vám paní Sedláková přiveze bio potraviny a zdravou výživu až do domu. E-shop Biododomu.cz pohání HELIOS Red.

WEB

Openwine

OpenWine, s.r.o.

Nebo raději preferujete láhev dobrého vína? Dovozce prémiových vín a gourmet specialit z Jižní Ameriky nabídne to nejlepší. Zajděte do prodejny v Olomouci nebo objednejte na e-shopu.

WEB

Pivovar Chomout

pivovar CHOMOUT s.r.o.

Netřeba představovat, nutno ochutnat.

WEB

Sošpo

Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

HELIOS Red najdete i ve školství. Soukromá škola si HELIOS vybrala pro vedení všech svých agend.

Případová studie Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

WEB

Ekoimk

EKO-IMK s.r.o.

HELIOS Red si oblíbily i účetní kanceláře.

Jednou z nich je EKO-IMK s.r.o. Vede účetnictví, mzdy a majetek spíše větším firmám na HELIOS Red Účtárně eXtra. Podívejte se na Referenční list EKO-IMK s.r.o.

WEB

Revelet

REVELET s.r.o.

Specializuje se na mechanickou a tepelnou ochranu kabelů a hadic a EMC ochranu před elektromagnetickými vlivy, materiály pro výrobu kabelových svazků a designové oplety pro audio kabely. Dodává ochranné hadice, oplety a návleky a související příslušenství od renomovaných evropských a US výrobců. Drží širokou škálu jednotlivých typů a velikostí skladem. 

WEB

U těchto a mnoha dalších firem dostanete fakturu či prodejku s logem HELIOS Red. Přidejte se k rodině spokojených uživatelů HELIOSu i vy!