0 Kč bez DPH

HELIOS Red verze 10

Od května 2015 je k dispozici nová vylepšená verze 10. Vyplatí se na ni přejít? A proč se vůbec nějaká verze 10 objevila?


Vývojáři zapracovali do HELIOS Red větší množství nových vychytávek, po kterých někteří uživatelé volali. Vylepšení bylo tentokrát významnější. Proto se v Asseco Solutions rozhodli, že spatří světlo světa nová verze a tato vylepšení nebudou obsahem standardního update v rámi systémové podpory. O co jde? Mě se nejvíce líbí:

  • aktivní, živé sestavy, které nejsou jen prázdným textem, ale lze přímo z nich poklepáním otevřít zaúčtovaný doklad, kartu partnera, spárované faktury, ve skladu skladovou kartu, pohyby na kartě ...
  • grafy na ploše, grafy přímo ve skladové kartě (např. zisky), grafy porovnávající více let, což perfektní hlavně ve Skladu
  • v Účetnictví nebo Daňové evidenci je funkce návazné doklady, kdy se návazné doklady otevřou při poklepání, i v jiných modulech
  • v Pokladním prodeji je možné mít více otevřených prodejek a přibyla možnost umístit logo na prodejce
  • vylepšená práce s filtry nad seznamem záznamů ve všech modulech
  • a v neposlední řadě je graficky moc pěkná, má nový moderní vzhledMá cenu na verzi 10 přecházet?

Odpovědí není automatické ANO. HELIOS Red verze 9 bude legislativně udržována ještě nekolik let. Pokud Vám stačí současné funkce, soulad s platnými zákony zůstane zaručený. Stávající verze 9 už ale nebude vyvíjena. Pokud si platíte systémovou podporu, přijdete tak o soustavné vylepšování programu.

Kolik přechod stojí?

Zákazníci, kteří si koupili HELIOS Red po 1. 6. 2014 a mají platnou systémovou podporu mohou získat novou verzi ZDARMA (prvních 6 měsíců po nákupu je SP zdarma)
Pro zákazníky s platnou systémovou podporou, kteří zakoupili HELIOS Red dříve je cena ve výši 1/3 roční SP jednorázově do do 30. 11. 2015 a od 1. 12. 2015 50% roční SP jednorázově
Zákazníci bez platné systémové podpory mohou na verzi 10 přejít pouze novým zakoupením HELIOS Red se slevou 30%. Získají tak novou verzi a SP na 6 měsíců zdarma.

Jak přechod probíhá?

Velmi jednoduše. Pokud můžete přejít zdarma, o verzi 10 požádáte. Pokud je pro Vás přechod placený, verzi 10 si objednáte e-mailem nebo telefonicky. Poté si jednoduše stáhnete aktualizaci z webu a je hotovo.