0 Kč bez DPH

Novinky v modulu Jízdy - Cestovní příkazy

Přenos etap z cestovního příkazu do knihy jízd

Převod etap cestovního příkazu do knihy jízd provede základní převod - chybí údaje o partnerovi, místě tankování, množství paliva, bezpečnostních přestávkách (nejsou na CP). Po převodu je uživatel požádán o doplnění a kontrolu těchto údajů. Pokud se etapa překrývá s nějakou již zapsanou jízdou, je vydáno varování a etapa se do knihy jízd nepřenese. Rozhodný je START etapy. Konec se netestuje (v CP nemusí být bezpečnostní přestávky). Po převodu je vhodné spustit funkci "přepočet tachometru".

Úprava stránkování (grafiky) na 2. a 3. straně CP

Graficky přerovnána rekapitulace položek výpočtu. Tím se na 1 stranu vejde více etap cest. Závěrečný (sumární) přehled se tiskne pouze na poslední straně. Z technologického důvodu se musí rekapitulace i sumární přehled tisknout na jedné (poslední) straně. Proto někdy pod seznamem etap vznikne (nevyužitelné) prázdné místo. Zároveň proto lze tisknout vždy pouze jediný (vybraný) CP.

Oprava hlavičky CP podle první/poslední etapy

Pokud start nebo cíl cesty, doba odjezdu či doba příjezdu v hlavičce CP nesouhlasí s první / poslední etapou, program nabídne opravu hlavičky dle příslušné etapy. Předpokladem je, že souhlasí alespoň datum odjezdu/příjezdu.

Funkce Cestovní příkazy stojí 2300 Kč bez DPH. Napište si o něj e-mailem na red@herinek.cz nebo použijte formulář.