0 Kč bez DPH

 

Kupte si svůj HELIOS Red. Můžete si vybrat a hned objednat nejprodávanější zvýhodněné balíčky modulů. Moduly HELIOS Red je také možné namíchat přesně na míru. Stačí zavolat na 777 947 640, napsat na red@herinek.cz nebo poslat zprávu přes kontaktní formulář.

Instalace není náročná. Instalační program vše zvládne sám. Instalovat můžete i na síti. Obecně pro provozování HELIOS Red stačí jakýkoliv novější počítač. Do HELIOS Red lze převést Vaše odběratele a dodavatele a skladové karty. Stačí, když máte tato data k dispozici v programu Excel.

S nastavením pomůže nápověda, která se objeví po stisknutí klávesy F1. Nově je k dispozici návod "Nastavení HELIOS Red - jednoduchý návod". S většími instalacemi rád pomohu. Společně program připravíme tak, že budete moci využít všech dostupných funkcí, které Vám HELIOS Red může nabídnout.

Cena mých konzultačních služeb je 850 Kč/hod + cestovní náklady (600 Kč výjezd k zákazníkovi + 9 Kč/km). Je možné využít vzdáleného připojení k Vašemu počítači po internetu, odpadají tak cestovní náklady. Orientační doba pro základní nastavení a zaškolení jsou 1 - 2 hodiny pro jeden modul.

Systémová podpora je prvních 6 měsíců zdarma. Zahrnuje poradenskou službu po telefonu a e-mailu (hot-line), upravené verze programu (upgrade) z důvodu legislativních změn a průběžné zlepšování programu. Volat a psát můžete přímo výrobci programu nebo svému autorizovanému partnerovi. Program aktualizujete přímo po internetu.

Odesláním objednávky potvrzujete svůj zájem o nákup HELIOS Red. Váš zájem telefonicky ověřím a teprve poté bude objednávka považována za závaznou. Instalační soubor expeduji elektronicky většinou do 4 pracovních dnů. Daňový doklad má splatnost 7 dnů. HELIOS Red bude mít časové omezení 20 dnů, které bude odstraněno po úhradě faktury.

Požadavek na související služby (instalace, nastavení, zaškolení) napište do poznámky, následně se domluvíme telefonicky nebo e-mailem. Služby mohu poskytovat i vzdáleně přes internet.

Nově můžete platit ihned při objednání platební kartou přes platební bránu GoPay.

Pokud Vám HELIOS Red někdo doporučil, napište mi to při nákupu do poznámky. Rád za referenci poděkuji.